0 Kč

Kolekce nábytku značky Bramble má již 25-ti letou historii. Ručně vyráběný nábytek dle tradičních předloh kopíruje anglické a francouzské styly, v současné době sortiment pojímá přes tisíc výrobků. Bramble je originální výrobce z masivního mahagonového dřeva, firma ART-STYLE jej exkluzivně zastupuje v České a Slovenské republice.

Značka Bramble byla založena ve Spojených státech amerických Robertem Bramblem. Ve své vlastní továrně v centrální Indonésii se ručně vyrábí nábytek, který putuje do celého světa. Vyráběn je s velkým důrazem na kvalitu, je tak zaručena prvotřídnost a propracovanost se smyslem pro každý detail. Každý kus lze vyrobit v různých povrchových úpravách a barvách. Populární je zejména styl Provence, který se spolu s patinovanými povrchy těší v současnosti největší oblibě. Populární je rovněž i nábytek, který je ručně malován s různými motivy, jenž zajímavě obohatí každý interiér.

Výroba

Vlastní výrobní hala je umístěna na 7 hektarech v centrální Indonésii. Ručně vyráběný nábytek prochází pečlivým kontrolním procesem, přičemž každý kus je kontrolován hned několikrát v různých fázích rozpracovanosti.

Pro hladký průběh výroby jsou k dispozici specialisté z Evropy, kteří řídí vstup materiálu, výrobní procesy nábytku i povrchových úprav, a v neposlední řadě dbají na řádnou kontrolu kvality. Management celé továrny je americký.

Balení nábytku probíhá až po nafocení každého kusu v expedičním prostoru. Po naložení kontejnerů plných zboží se rozjedou objednané dodávky do celého světa, mezi nimi i ty na náš e-shop.

On-line katalog všech výrobků

Katalog Bramble obsahuje stovky položek, přičemž každou lze vyrobit v různých barevných kombinacích. Rozmanitost výrobků a povrchových úprav umožňují téměř každému realizovat se v interiéru po svém. PDF katalog je k dispozici ke stažení zde.

BRAMBLE 2019 DIRECTORY CATALOG
Formát PDF | Velikost 17,2 MB

Náš e-shop skladem nabízí stovky položek, které máme připravené k okamžité expedici. V našem obchodním domě v Kutné Hoře, kde je i centrální sklad výrobků, lze vidět vše na vlastní oči. Listujte naší online nabídkou na e-shopu a inspirujte se, třeba vám něco padne do oka!

Ostatní právě prohlížejí...

Komoda Industrial

Komoda Industrial

14.900 Kč
Konferenční stolek Bayside, bílá patina

Konferenční stolek Bayside, bílá pa...

7.900 Kč
Sametová pohovka Chesterfield, dvojsedák, fialová barva

Sametová pohovka Chesterfield, dvoj...

39.500 Kč
Křeslo Francis, látkový potah růžových květů

Křeslo Francis, látkový potah růžov...

11.990 Kč
Odběr novinek Odebírat
Kontakt

ART-STYLE
Nové Dvory 294 (u Kutné Hory)
285 31 Nové Dvory

Infolinka: +420 327 571 076
(všední dny od 9.30 do 17.30)
E-mail: info@art-meridian.cz
Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.