0 Kč

Výrazné a teplé barvy orientálního nábytku

Zpět na seznam článků | Publikováno: 18.5.2015

Výrazné teplé barvy, které dodají pozitivní náladu i tomu největšímu bručounovi, vonné tyčinky, jejichž vůně se nese vaším domovem, exotické vzory na kobercích či polštářích, vůně neznámého koření linoucí se z vaší kuchyně a pocit, že jste daleko za našimi hranicemi. Takový je orient.

Slovo orient vzniklo z latinského oriense nebo oriente a znamená na východě. Symbolizuje země, ve kterých vychází slunce – země Blízkého, Středního i Dálného východu. Lákají vás tyto země, nebo obdivujete jejich kulturu? Přineste i k vám domů kousek Japonska, Číny, Saudské Arábie či Indonésie skrze krásný orientální nábytek.

V čem je jiný? Ve všem! V orientálních zemích se často používají různé odstíny žluté, oranžové a červené barvy. Ne jinak je tomu i na jejich nábytku. Nečekejte jemné pastelové barvy, které splynou s interiérem, naopak! Nechte výrazné a syté barvy rozzářit váš dům a dodejte mu tím pozitivní atmosféru a exotický punc!

Na žádném orientálním nábytku nesmí chybět zdobení, ať už malované, vyřezávané či kované. Jsou pro něj typická vyobrazení různých květenství, ale i obyčejného života na vesnici. Obyvatelé orientu jsou známí svou pečlivostí a ruční prací, proto nečekejte obligátní vzory ani nudné kombinace, každý orientální kousek je jedinečný, každý má svého ducha a vlastní příběh, o který se chce s vámi podělit.

Náš e-shop vám nabízí různé komody, televizní stolky i skříňky, které projasní a rozveselí každý obývací pokoj, ložnici i pracovnu. Buďte odvážní a mějte neotřelý domov!

Ostatní právě prohlížejí...

Porcelánová úchytka, modrý květ, průměr 45mm

Porcelánová úchytka, modrý květ, pr...

110 Kč
Skleník Cottage

Skleník Cottage

30.990 Kč
Porcelánová úchytka, modré srdce, průměr 40mm

Porcelánová úchytka, modré srdce, p...

89 Kč
Komoda Roosevelt, přírodní povrch

Komoda Roosevelt, přírodní povrch

16.480 Kč

Kde nás najdete...

ART-STYLE
Nové Dvory 294 (u Kutné Hory)
285 31 Nové Dvory

Infolinka: +420 327 571 076
(všední dny od 9.30 do 17.30)
E-mail: info@art-meridian.cz

Showroom

Navštivte náš showroom v Kutné Hoře. Vše na e-shopu je i skladem na prodejnách.

Platby on-lineNáš Facebook

Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.