0 Kč

V eleganci, stylovosti a světlých prostorech nesmí chybět zrcadla

Zpět na seznam článků | Publikováno: 27.5.2015

Zrcadla používali již staří Egypťané, Řekové i Římané. Nejprve měla podobu vyleštěných obsidiánových desek, pak přišel na řadu leštěný bronz. Skleněná skla byla poprvé zaznamenána ve středověku v Itálii kolem roku 1300, odkud se rychle a masivně rozšířila do zbytku světa.

Milujete eleganci, stylovost a světlé prostory? Pak by u vás doma také nemělo chybět krásné velké zrcadlo, a nebo rovnou několik! Zrcadla patří ke kusům, které si snad každý hned vybaví v koupelně či chodbě, kde visí z čistě praktických důvodů – každá žena potřebuje k vytvoření make-upu i účesu pořádné zrcadlo, a každý chce zkontrolovat svůj look těsně před odchodem do práce či na večírek.

Proč se ale držet při zemi a nezkusit vyzdobit zrcadlem i jinou místnost, než jen obligátní koupelnu a halu? Trápí vás, že vaše ložnice je příliš tmavá nebo úzká? Pověste na zeď prostorné zrcadlo, které místnost opticky rozšíří i prosvětlí! Máte na jedné stěně v obývacím pokoji krásná francouzská okna? Dejte na protější stěnu zrcadlo a využijte odraz přirozeného venkovního světla k prosvětlení celého prostoru!

Zrcadlo již dávno není jen kusem skla na stěně. Dnes jsou to designové záležitosti s rámy, které mají různé tvary, barvy i zdobení. Dáváte přednost minimalismu a jednoduchým tvarům nábytku? Dolaďte ho kontrastním zdobeným zrcadlem s vyřezávaným rámem či malovanými ornamenty a osvěžte jím váš domov. Krásné stylové zrcadlo totiž na stěně vaší ložnice i obývacího pokoje snadno nahradí i obraz!

Milujete umění nebo si rádi vystavujete rodinné fotografie a na stěnách už pro zrcadlo nezbylo místo? Nevěstě hlavu, náš e-shop nabízí i stojací zrcadla, které můžete umístit do prostoru. Vyberte si z množství moderních i retro zrcadel hranatých i oblých tvarů, které dodají šmrnc každé místnosti ve vašem domově!

Ostatní právě prohlížejí...

Komoda Turing

Komoda Turing

18.600 Kč
Porcelánová úchytka, černá, průměr 40mm

Porcelánová úchytka, černá, průměr ...

89 Kč
Vinný regál Provence, bílá patina

Vinný regál Provence, bílá patina

17.900 Kč
Látková sedačka Milton, dvojsedák, potah růžových květů

Látková sedačka Milton, dvojsedák, ...

27.790 Kč

Kde nás najdete...

ART-STYLE
Nové Dvory 294 (u Kutné Hory)
285 31 Nové Dvory

Infolinka: +420 327 571 076
(všední dny od 9.30 do 17.30)
E-mail: info@art-meridian.cz

Showroom

Navštivte náš showroom v Kutné Hoře. Vše na e-shopu je i skladem na prodejnách.

Platby on-lineNáš Facebook

Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.