0 Kč

V eleganci, stylovosti a světlých prostorech nesmí chybět zrcadla

Zpět na seznam článků | Publikováno: 27.5.2015

Zrcadla používali již staří Egypťané, Řekové i Římané. Nejprve měla podobu vyleštěných obsidiánových desek, pak přišel na řadu leštěný bronz. Skleněná skla byla poprvé zaznamenána ve středověku v Itálii kolem roku 1300, odkud se rychle a masivně rozšířila do zbytku světa.

Milujete eleganci, stylovost a světlé prostory? Pak by u vás doma také nemělo chybět krásné velké zrcadlo, a nebo rovnou několik! Zrcadla patří ke kusům, které si snad každý hned vybaví v koupelně či chodbě, kde visí z čistě praktických důvodů – každá žena potřebuje k vytvoření make-upu i účesu pořádné zrcadlo, a každý chce zkontrolovat svůj look těsně před odchodem do práce či na večírek.

Proč se ale držet při zemi a nezkusit vyzdobit zrcadlem i jinou místnost, než jen obligátní koupelnu a halu? Trápí vás, že vaše ložnice je příliš tmavá nebo úzká? Pověste na zeď prostorné zrcadlo, které místnost opticky rozšíří i prosvětlí! Máte na jedné stěně v obývacím pokoji krásná francouzská okna? Dejte na protější stěnu zrcadlo a využijte odraz přirozeného venkovního světla k prosvětlení celého prostoru!

Zrcadlo již dávno není jen kusem skla na stěně. Dnes jsou to designové záležitosti s rámy, které mají různé tvary, barvy i zdobení. Dáváte přednost minimalismu a jednoduchým tvarům nábytku? Dolaďte ho kontrastním zdobeným zrcadlem s vyřezávaným rámem či malovanými ornamenty a osvěžte jím váš domov. Krásné stylové zrcadlo totiž na stěně vaší ložnice i obývacího pokoje snadno nahradí i obraz!

Milujete umění nebo si rádi vystavujete rodinné fotografie a na stěnách už pro zrcadlo nezbylo místo? Nevěstě hlavu, náš e-shop nabízí i stojací zrcadla, které můžete umístit do prostoru. Vyberte si z množství moderních i retro zrcadel hranatých i oblých tvarů, které dodají šmrnc každé místnosti ve vašem domově!

Ostatní právě prohlížejí...

Kulatý podnos dřevo/kov

Kulatý podnos dřevo/kov

2.490 Kč
Váza keramická Fold, nízká

Váza keramická Fold, nízká

279 Kč
Obrázek 18x18, růžové květy v misce, rám bílý s patinou

Obrázek 18x18, růžové květy v misce...

480 Kč
Porcelánový svícen, ornament

Porcelánový svícen, ornament

255 Kč

Kde nás najdete...

ART-STYLE
Nové Dvory 294 (u Kutné Hory)
285 31 Nové Dvory

Infolinka: +420 327 571 076
(všední dny od 9.30 do 17.30)
E-mail: info@art-meridian.cz

Showroom

Navštivte náš showroom v Kutné Hoře. Vše na e-shopu je i skladem na prodejnách.

Platby on-lineNáš Facebook

Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.