0 Kč

Noční stolky pro pohodlnější odpočinek

Zpět na seznam článků | Publikováno: 15.2.2015

V ložnici je nejdůležitější pohodlí a praktičnost, abyste si odpočinek krásně užili. Když je navíc krásná a útulná, je to dvojí výhra. Chcete mít doma taky bezchybnou místnost určenou k odpočinku a relaxu? Zútulněte ji perfektním nábytkem!

Noční stolek má svou specifickou funkci a je spojen s místem spánku a odpočinku již od dob Baroka. Pro odkládání a ukládání věci nejprve sloužily židle, později polička, skříňky a další. Po dlouhou dobu se využívaly truhly, až se nakonec nábytek zmenšil, přidaly se poličky či zásuvky a vznikl typický noční stolek s dostatkem prostoru pro všechny předměty, které napomáhají pohodlnému odpočinku a které si svou popularitu drží dodnes.

Noční stolek do bezchybné ložnice prostě patří a ideálně rovnou dva! Kam jinam si taky před spánkem ukládat knihu, brýle nebo sklenici s pitím? Udělejte ze své ložnice díky nádherným nočním stolkům útulný prostor k odpočinku, relaxaci a regeneraci a obklopte se kvalitním nábytkem. Nejen, že váš domov bude neokoukaný a příjemný, navíc i praktický!

Zvolte si některý z širokého výběru stolků s jednoduchým i originálním a propracovaným designem ten, který se k vám domů bude hodit nejlépe, a vychutnejte si plnohodnotný spánek, při kterém budete mít vše potřebné rovnou po ruce. Dáte přednost tomu s šuplíky nebo skřínkou? Zvolte ten, který je vašemu srdci nejbližší.

Ostatní právě prohlížejí...

Stojan na šperky, kovový

Stojan na šperky, kovový

590 Kč
Fotorámeček dřevěný, barevný

Fotorámeček dřevěný, barevný

649 Kč
Komoda Provence, přírodní odstín

Komoda Provence, přírodní odstín

18.390 Kč
Kamenné podložky pod hrnky Retro - set 4 ks

Kamenné podložky pod hrnky Retro - ...

399 Kč

Kde nás najdete...

ART-STYLE
Nové Dvory 294 (u Kutné Hory)
285 31 Nové Dvory

Infolinka: +420 327 571 076
(všední dny od 9.30 do 17.30)
E-mail: info@art-meridian.cz

Showroom

Navštivte náš showroom v Kutné Hoře. Vše na e-shopu je i skladem na prodejnách.

Platby on-lineNáš Facebook

Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.