0 Kč

Noční stolky pro pohodlnější odpočinek

Zpět na seznam článků | Publikováno: 15.2.2015

V ložnici je nejdůležitější pohodlí a praktičnost, abyste si odpočinek krásně užili. Když je navíc krásná a útulná, je to dvojí výhra. Chcete mít doma taky bezchybnou místnost určenou k odpočinku a relaxu? Zútulněte ji perfektním nábytkem!

Noční stolek má svou specifickou funkci a je spojen s místem spánku a odpočinku již od dob Baroka. Pro odkládání a ukládání věci nejprve sloužily židle, později polička, skříňky a další. Po dlouhou dobu se využívaly truhly, až se nakonec nábytek zmenšil, přidaly se poličky či zásuvky a vznikl typický noční stolek s dostatkem prostoru pro všechny předměty, které napomáhají pohodlnému odpočinku a které si svou popularitu drží dodnes.

Noční stolek do bezchybné ložnice prostě patří a ideálně rovnou dva! Kam jinam si taky před spánkem ukládat knihu, brýle nebo sklenici s pitím? Udělejte ze své ložnice díky nádherným nočním stolkům útulný prostor k odpočinku, relaxaci a regeneraci a obklopte se kvalitním nábytkem. Nejen, že váš domov bude neokoukaný a příjemný, navíc i praktický!

Zvolte si některý z širokého výběru stolků s jednoduchým i originálním a propracovaným designem ten, který se k vám domů bude hodit nejlépe, a vychutnejte si plnohodnotný spánek, při kterém budete mít vše potřebné rovnou po ruce. Dáte přednost tomu s šuplíky nebo skřínkou? Zvolte ten, který je vašemu srdci nejbližší.

Ostatní právě prohlížejí...

Obrázek 13x18, postavy na kolech, rám bílý s patinou

Obrázek 13x18, postavy na kolech, r...

385 Kč
Fotorámeček dřevěný, barevný

Fotorámeček dřevěný, barevný

649 Kč
Obrázek 50x50, levandule II., rám sv. dub - červotoč

Obrázek 50x50, levandule II., rám s...

1.450 Kč
Látková sedačka Milton, dvojsedák, potah růžových květů

Látková sedačka Milton, dvojsedák, ...

27.790 Kč

Kde nás najdete...

ART-STYLE
Nové Dvory 294 (u Kutné Hory)
285 31 Nové Dvory

Infolinka: +420 327 571 076
(všední dny od 9.30 do 17.30)
E-mail: info@art-meridian.cz

Showroom

Navštivte náš showroom v Kutné Hoře. Vše na e-shopu je i skladem na prodejnách.

Platby on-lineNáš Facebook

Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.