0 Kč

Čím doladit váš domov k dokonalosti? Zkuste praktické komody!

Zpět na seznam článků | Publikováno: 2.2.2015

Sháníte krásný nábytek do vašeho domu, který bude kvalitní, dokonale zpracovaný a navíc originální? Pořiďte si krásnou a praktickou komodu, která dá vašemu domovu šmrnc!

Nízké skříňky s šuplíky, které získaly název komoda, vznikly již v 17. století ve Francii. Nízká skříňka na krátkých nohách s různě velkými a tvarovanými zásuvkami byla oblíbená především v době baroka a rokoka. Komody jsou vlastně takovými modifikacemi truhel, ve kterých se původně převáželo různé zboží. Protože bylo praktičtější, když byly jednotlivé druhy zboží odděleny, byly do truhel přidány nejprve police, později jednotlivé zásuvky. Tento kus nábytku se jevil tak užitečným, že se postupně stával součástí domácnosti šlechty a měšťanů.

Dodnes patří tyto praktické nízké skříňky mezi nejčastěji užívaný kus nábytku. K dostání jsou v různých barvách, velikostech, tvarech a obdobách, které vašemu domovu dodají na útulnosti.

Komody se hodí do vaší ložnice na ukládání spodního prádla, povlečení nebo menší kousků oblečení. Stejně tak dobré využití však může mít ve vašem obývacím pokoji, pracovně či ložnici – uložte do ní dokumenty, DVD, nebo časopisy a odkládací plochu použijte na výstavu rodinných fotografií nebo jako prostor pro lampu či květiny.

Rozmazlete se a pořiďte si do domova luxusní kus nábytku z našeho e-shopu, který byl vyráběn s láskou a péčí a který Vám bude dělat radost ještě desítky let. Provence styl se během posledních let stal jedním z nejoblíbenějších, proto by aspoň jeden přepychový kousek s atmosférou jižní Francie neměl chybět ani u vás doma.

Ostatní právě prohlížejí...

Porcelánová úchytka, bílá s květem, průměr 40mm

Porcelánová úchytka, bílá s květem,...

89 Kč
Porcelánová úchytka, modrý květ, průměr 45mm

Porcelánová úchytka, modrý květ, pr...

110 Kč
Skleník Cottage

Skleník Cottage

30.990 Kč
Porcelánová úchytka, modré srdce, průměr 40mm

Porcelánová úchytka, modré srdce, p...

89 Kč

Kde nás najdete...

ART-STYLE
Nové Dvory 294 (u Kutné Hory)
285 31 Nové Dvory

Infolinka: +420 327 571 076
(všední dny od 9.30 do 17.30)
E-mail: info@art-meridian.cz

Showroom

Navštivte náš showroom v Kutné Hoře. Vše na e-shopu je i skladem na prodejnách.

Platby on-lineNáš Facebook

Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.